Корзина
1144 отзыва
ПЕРВЫЙ ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН БОЛГАРСКОЙ КОСМЕТИКИ
+380932635413
+380932635413

Стійка крем-фарба для волосся Vip's Prestige

ФАРБА ДЛЯ ВОЛОССЯ vip's PRESTIGE: досконала система фарбування і догляд за волоссям!

Інноваційна система фарбування волосся vip's PRESTIGE забезпечує глибоке живлення і максимальну стійкість кольору завдяки:

- поєднанню вітамінів С і F

- запатентованому комплексу силіконів і кондиціонерів.

Для захисту волосся під час фарбування інноваційна система вивільняє спеціальний кондиціонуючий полімер, після впливу якого волосся повертає свій природний вигляд, стає живими і блискучими. Кондиціонуючий полімер особливим чином відображає світло, розкриваючи красу волосся. Забезпечує додаткове зволоження волосся і таким чином полегшує розчісування. Надає волоссю блиск, м'якість і шовковистість. У той же час інноваційний запатентований комплекс силіконів огортає волосся, створюючи з'єднання, що сприяє кращому закріпленню барвників в волоссі, гарантує стійкість і насиченість кольору і на 100% зафарбовує сивину.

Збагачена ФОРМУЛА

Крім нової системи фарбування формула фарби збагачена маскою для діамантового блиску з чистими мікрооліями аргани, макадамії і чіа. Олії проникають у волосся і захищають його від висихання, роблять м'якими на дотик і блискучими. Для додаткового догляду в маску доданий і концентрований кератин, який заповнює пошкоджені ділянки волосся, повертаючи його природну силу і гладкість.

Відкрийте нову формулу догляду з фарбою для волосся vip's PRESTIGE.

Розкрийте справжню красу Вашого волосся!
1 2