Відбілювання шкіри: 6 найефективніших відбілюючих процедур
Відбілювання шкіри: 6 найефективніших відбілюючих процеду
Колись цінителі жіночої краси було вирішено, що шкіра дівчини повинна нагадувати шовк (за текстурою) і фарфор (по відтінку). Тим, хто має намір відповідати цим канонам, фахівці пропонують 6 шляхів – домашні і салонні методи відбілювання шкіри.
Відбілювання шкіри ─ садово-городнє
Не праві ті, хто вважає, що намагатися зробити відбілювання шкіри і стерти з обличчя веснянки і пігментні плями за допомогою вмісту холодильники, приречені на невдачу. Якщо веснянки по інтенсивності ближче до пастелі, ніж до гуаші, то не варто нехтувати відбілюючими ресурсами соку петрушки, огірка, чорної смородини або лимона. Але щоб до відбілюючим властивостям фруктів-овочів додати зволожуючі, косметологи рекомендують пройти курс відбілюючих масок для шкіри.
Відбілювання шкіри для власниць блідих веснянок – лимонно-медова маска.Візьміть по столовій ложці бджолиного воску, персикового масла, меду, касторки і підігрійте на водяній бані, а в трохи остигнула суміш додайте лимон, подрібнений разом з цедрою. Цієї суміші вистачає на 3-5 процедур. Досить робити цю маску через день протягом місяця (тримати на обличчі її слід 20 хвилин), як дзеркало порадує більш світлим і однорідним тоном шкіри.
Відбілювання шкіри ─ креативне
Використання відбілюючого потенціалу скрабів дає свободу творчості! Адже, крім магазинної косметики, можна «складати» власні склади для відбілювання шкіри. Головне – не помилитися з базою. Суха чутлива шкіра з вдячністю сприйме скраб на основі манк або тонко помеленного мигдалю. Жирна шкіра буде рада шлифующее відбілюючої суміші з гречаної крупи або дробленого фукуса.
Відбілювання шкіри для нормальної шкіри, «помічених» у неоднорідності, блідості і тьмяності – кавовий скраб.
Змішайте розпарені вівсяні пластівці з кавовою гущею (в пропорції 1:1) і додайте пару крапель улюбленого ефірного масла. Нанесіть отриману суміш на очищену шкіру обличчя, через 7-10 хвилин зніміть круговими злегка втирающими рухами. Повторюйте процедуру відбілювання шкіри 1 раз на тиждень протягом 2-3 місяців – планомірне оновлення епідермісу, що провокує регенераційні процеси, гарантує більш свіжий і здоровий вигляд шкіри.
Втім, якщо ви прихильниця готової косметики, то вам слід знати, що відбілити шкіру можна за допомогою скрабів двох видів: ензимних (що розчиняють відмерлі клітини з допомогою ферментів) і механічних (фізично знімають верхній шар за допомогою подрібнених абрикосових кісточок, поліетиленових мікрокульки тощо) Перший краще використовувати при догляді за ніжною, тонкою шкірою, але у надчутливої шкіри він може викликати роздратування. Другий вид скрабу доречний для жирної, щільною, пористої шкіри. Рекомендації по застосуванню зазвичай вказані на етикетці, але «класика жанру» відбілювання шкіри така: 2 р. в тиждень – для жирної шкіри, 1 р. – для сухої.
Відбілювання шкіри ─ ультразвукове
Цей метод додання шкіри здорового фарфорового сяйва заснований на здатності ультразвукових хвиль (у поєднанні з певною професійною косметикою) видаляти «зіпсований» пігментацією шар шкіри. Ультразвукове відбілювання шкіри дає їй могутній стимул до оновлення – в результаті нова шкіра «народжується» чистою, світлою, однорідною. Крім того, ультразвукові хвилі допомагають активним речовинам маски або сироватки проникати в більш глибокі шари шкіри – цим обумовлюється зволожуючий, живильний і/або підтягуючий ефект процедури.
Відбілювання шкіри для тьмяною, пористої шкіри, а також для гіперчутливою і зі схильністю куперозу – курс ультразвукового пілінгу з використання відбілюючих сироваток.
Тривалість курсу – в компетенції косметолога, який виходить з індивідуальних потреб шкіри.
Відбілювання шкіри ─ радикальне
Найбільш радикально налаштовані потенційні Білосніжки схильні замість косметичного салону відвідати кабінет естетичного хірурга. До їх послуг безліч процедур, що відрізняються настільки потужним впливом на шкіру (і на весь організм в цілому), що припускають реабілітаційний період. До особливостей «постоперационного» періоду належать заборона на засмагу (в тому числі і солярій), дбайливий догляд, спрямований на відновлення бар'єрних властивостей шкіри та використання захисної косметики.
Відбілювання шкіри для млявою, тьмяної шкіри з розширеними порами ─ мікродермабразія.
Цей метод відбілювання шкіри заснований на комплексному впливі кисню і дрібнодисперсного піску.
Відбілювання шкіри для пігментованої шкіри з поствугрових плямами і нерівним рельєфом ─ глибокий хімічний пілінг.
Він підрозділяється на гліколевий (на основі фруктових кислот), трихлоруксусный, ретиноевый і феноловий. Естетичний результат хімічного пілінгу, крім відбілювання шкіри, доповнюється ще й ліфтингом – розгладжуються дрібні зморшки, повертається свіжість, підвищується пружність. Увага! Хімічний пілінг може викликати загострення хронічного герпесу.
Отбеливание кожи для атоничной, преждевременно состарившейся кожи ─ лазерная шлифовка.
По глубине воздействия эта отбеливающая процедура приравнивается к пластической операции. С помощью лазера можно устранить не только пигментные пятна, но и морщины типа «печеное яблоко».
Отбеливание кожи ежедневное
Если речь идет о довольно сильной пигментации в сочетании с нежеланием «ложиться под нож», специалисты рекомендуют отбеливающие кремы для ежедневного пользования. Конечно, это не морально устаревшая косметика с добавками висмута и ртути! Ее отбеливающий эффект отнюдь не оправдывает токсичность.
Відбілювання шкіри для веснянкуватою шкіри ─ сучасна косметика на основі койевой кислоти, вітаміну С, арбутину, екстракту касії, яка гальмує процес утворення пігменту, відбілюючи шкіру.
Можно ли усилить отбеливающее действие крема? Да, если начать добавлять в чай и кофе молоко. Научно обоснованных сведений о том, что черный чай и кофе плохо влияют на цвет лица, нет. Но жизнь не устает демонстрировать торжество «бабушкиной мудрости»! Главное, не переусердствовать с молоком: непереносимость молочного белка у взрослого человека может вызвать нарушения работы кишечника, что никак не способствует отбеливанию кожи.
Альтернативное отбеливание кожи.
Существуют и более оригинальные способы приблизить цвет кожи к вожделенному идеалу. Если недостатки кожи связаны с неоднородностью ее цвета, то на помощь придет «камуфляжная» косметика, а именно: разноцветные корректоры. Например, зеленый корректор нейтрализует красный цвет (прыщики, область раздражения), голубой - хорошо справляется с желтизной, оранжевый – предназначен для ликвидации коричневых пятнышек. А по утверждению хромотерапевтов, красный цвет вообще стабилизирует производство в коже пигмента. Достатньо купити окуляри з червоними склом або по півгодини щодня проводити в кімнаті з червоними вітражами або стінами, як шкіра набуде більш однорідний і світлий відтінок.
- Спеціальний догляд за шкірою нігВлітку через спеку, високих каблуків і багатьох інших факторів наші ноги відчувають велике навантаження. Виникає відчуття тяжкості, болю і дискомфорту. В асортименті продукції від «РозаИмпекс» є креми, які прийдуть на допомогу Вашим ніжкам.Повна версія статті